Op deze pagina kunnen andere geinteresseerden voor Community Netwerken zich verzamelen of met elkaar in contact komen .

Alfabetische lijst:

Alblasserwaard: http://www.xspoint.nl/

Almere: Wireless Community Almere - http://wca.mine.nu/

Alphen aan den Rijn: http://www.WirelessAlphen.nl - info@wirelessalphen.nl

Alphen aan den Rijn: Arnd Marijnissen grimm@cistron.nl

Alphen aan den Rijn: Johan van der Zwet johan1@xs4all.nl

Amsterdam: Rob hoogy@wxs.nl, Bas Rohne ontkennen.alles@12move.nl, Tymen Selman tselman@bwirelezz.com,

Amsterdam: http://www.amsterdamwireless.net

Amsterdam: http://www.amsterdam-wireless.nl

Wireless Apeldoorn: http://apeldoorn.draadloos.org

Wireless Apeldoorn - Stichting Draadloos.org: http://draadloos.org

Arnhem: info@wireless-arnhem.nl (http://www.wireless-arnhem.nl)

Baard: postmaster[at]baard-frl.nl (http://www.baard-frl.nl)

Beverwijk: http://www.beverwijk-wireless.com (Frank Koster) wireless@worldcity.nl ,

Bussum: Arjen arjen@renegade.demon.nl

Delft: Tom Buelens tom.buelens@cgey.nl

Pijnacker: Tinus van der Zanden wifi@tcd2007.cjb.net

Pijnacker : Terry Thijn pb1unx@xs4all.nl

Den Haag: vacant

Dordrecht: Wim van 't Hoog wvthoog@hotmail.com

Dronten: Maarten Moerman mgm@moerman.org

Ede: Harry Westerman harrywesterman@msn.com

Eemnes: John Hendriks johnsplace@wxs.nl

Emmen: Dinant Dekker: dinant@motor.hobby.nl

Goedereede: http://www.wirelessgoeree.nl - info@wirelessgoeree.nl

Gouda: http://www.wirelessgouda.nl info@wirelessgouda.nl

Haarlem: Tim de Wolf tim@wirelesshaarlem.nl, Gerrit Vijlbrief gerrit@wirelesshaarlem.nl, Mathijs de Bruin mathijs@wirelesshaarlem.nl, Cyrus Vermeij cyrus@wirelesshaarlem.nl (http://www.wirelesshaarlem.nl, onder constructie)

Hazerswoude-Dorp: Siert Wolters swolters@freeler.nl

Jacobswoude: http://www.wirelessjacobswoude.nl

Joure (en omstreken): Arend Brouwer - arend@postbode.org

Leeuwarden: http://www.thempolis.nl/

Leiderdorp: http://www.wirelessleiderdorp.nl

Limbricht: http://www.limbricht.com

Nieuwegein: http://www.wirelessnieuwegein.net/

Nijmegen: http://www.wirelessnijmegen.nl wifi-info@wirelessnijmegen.nl

Ravenstein: http://www.straal-internet.tk/ straalinternet@hotmail.com

Reeuwijk: http://www.lekkersnelonline.nl/

Rotterdam: http://www.rotterdamwireless.net/

Rotterdam 2: http://www.wireless-rotterdam.nl/

Sevenum: http://www.ikwilbreedband.nl (geen draadloos maar KPN ADSL vanaf augustus 2003)

Tilburg: Rigo Ketelings <rigo@home.nl>

Tollebeek: http://www.wireless-tollebeek.tk/ <info@wireless-tollebeek.tk>

Urk: http://www.wirelessurk.nl

Utrecht: jasper@wireless-utrecht.nl, ralph@wireless-utrecht.nl, http://www.wireless-utrecht.nl/

Utrecht Leidse Rijn http://www.leidscherijn.wireless-utrecht.nl/

Vleuten: Marco van Gameren mos060@zonnet.nl (ON-Air) http://wlan.homeip.net/wlan-disc.nsf

Warmond: v.diest@hccnet.nl

Wolfheze: e.ten.cate@tiscali.nl ( Op 4 mrt. 03 al 40 aanmeldingen, meld je ook aan!)

Woubrugge: Wireless Jacobswoude info@wifi-jacobswoude.nl www.wifi-jacobswoude.nl

Zierikzee: http://www.wirelesszierikzee.nl

Zoeterwoude-Dorp: Bas van Veen wirelesszoeterwoude@sheepz.com

Andere lijsten met nederlandse initiatieven: http://wlan.sdvanime.com/ en http://www.hubhop.com/

Wanneer je jezelf wilt toevoegen kies dan hier onder voor "Edit Text". (No Chinese junk here anymore!!!)

WirelessInNederland (last edited 2014-07-14 04:45:28 by ed)